Jest już dostępny majowy numer „Stasia”!

Jest już dostępny majowy numer „Stasia”!
Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku poświęcony jest Matce Bożej. To Jej święto – Królowej Polski – obchodzimy 3 maja.
By ułatwić Wam oddawanie czci Matce Bożej w numerze zamieszczamy do wycięcia Litanię Loretańską wraz z kolorowankami. Maj to także Dzień Matki. Pamiętajcie o modlitwie, życzeniach i prezencie dla Waszych mam. Tym ostatnim może być piękna bransoletka, własnoręcznie przez Was wykonana. W Stasiu pokażemy Wam, jak ją wykonać.
Pod koniec miesiąca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. W tym dniu wyruszymy na ulice naszych wiosek i miast w procesjach. O tym także przeczytacie w Stasiu.
Poznacie także wielkiego polskiego świętego, biskupa krakowskiego Stanisława ze Szczepanowa oraz bohaterską matkę św. Joannę Berettę Molla.
W maju oprócz uroczystości religijnych obchodzimy także święto państwowe, jakim jest kolejna rocznica uwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień wcześniej mamy Dzień Flagi. Te ważne tematy znajdziecie na łamach Stasia.
W majowym numerze mamy dla Was nową propozycję: dział „katecheza”. Ksiądz Piotr Pałasz w pierwszym odcinku przybliży Wam kościół, czyli Dom Boży.
W numerze także: jak zwykle czeka na Was dobra rozrywka i zabawa: krzyżówka, zgadywanki, komiks i konkurs rysunkowy z atrakcyjnymi nagrodami.
Wydawnictwo św. Stanisława BM zaprasza dzieci do lektury!

KUP TERAZ >>

GALERIA